Duurzaam kilo’s stapelen
Tijdens het kleding-per-kilo-verkoop is er een extra uitgebreid aanbod aan tweedehands kleding van A-kwaliteit. Van shirts en jassen tot kinderkleding; er is voor iedereen iets te vinden. Het unieke aanbod wordt de hele dag aangevuld, waardoor bezoekers ook later op de dag nog nieuwe vondsten kunnen ontdekken.
Voor mens en milieu
De actie is opgezet om de vele ingezamelde kledingstukken een tweede leven te geven. Jaarlijks wordt er meer dan 4 miljoen kilo ingezameld door 2Switch. De textiel wordt uitgebreid controleert en alleen A-kwaliteit belandt in de winkel. 2Switch wil laten zien hoe leuk, voordelig en duurzaam tweedehands winkelen kan zijn. Met iedere aankoop dragen klanten daarmee bij aan minder afval, meer hergebruik én de mogelijkheid om sociale werkplekken te creëren. Ook dit evenement ondersteunt de missie ‘Blijvend duurzaam voor mens en milieu’.
Hoe werkt het?
Tijdens het weekend verandert de kledingafdeling tijdelijk in een kleding-per-kilo afdeling. Klanten kiezen zelf tweedehands kleding uit en laten deze wegen bij het speciale weegpunt in de winkel. Op basis van het gewicht wordt de prijs bepaald. Daarna wordt de kleding ingepakt, van prijssticker voorzien en kan er worden afgerekend bij de kassa.
Praktische informatie
- 2Switch Venray Keizersveld 95
- Zaterdag 13 juni van 10.00 – 17.00 uur
- Zondag 14 juni van 12.00 – 17.00 uur
Naast kringloopwinkel Venray kun je dit weekend ook kilo’s shoppen in Arnhem, Elst, Tiel, Wierden en Zutphen.
Meer informatie is te vinden via 2switch.nl/kiloverkoop

19.4 ℃





































